Янукович зустрінеться з генсеком НАТО

Янукович виступає за організацію у короткі терміни зустрічі з керівництвом Північноатлантичного Альянсу.

Президент Віктор Янукович і заступник помічника генерального секретаря НАТО Роберт Сіммонс обговорили можливість зустрічі нового керівництва України з генсеком Альянсу.

Сіммонс нагадав, що раніше генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен у своєму вітальному листі Віктору Януковичу наголошував на необхідності проведення якнайшвидше спільної зустрічі.

"Я вчора спілкувався з новим президентом, і він підтвердив мені, що теж виступає за організацію у короткі терміни цієї зустрічі, проте необхідно виробити графік. Але бажання для проведення цієї зустрічі є", - розповів Сіммонс.

"Ми відчуваємо бажання з українського боку продовжувати цю співпрацю", - повідомив Сіммонс.

Він пояснив, що співпраця України і НАТО виходить за межі членства і Альянс дякує Україні за її внесок в операції з забезпечення миру. "Я упевнений, що та робота, яку ми проводили з Міністерством оборони, і наша допомога в реформуванні є дуже важливою складовою цього процесу", - додав представник блоку.

За словами Сіммонса, багато програм, що стосуються співпраці України та НАТО, було розпочато ще при президенті Леоніді Кучмі і прем'єрі Януковичі. "Багато напрямків співпраці було розпочато давно, і ми сподіваємося, що ці процеси триватимуть і надалі", - підкреслив він.

Представник НАТО також прогнозує, що Україна і надалі виконуватиме Річну національну програму з підготовки до членства в Альянсі. "Повинен бути розроблений детальний план співпраці. І навіть якщо членство України в НАТО не стоїть сьогодні на порядку денному, існування такого плану буде корисним", - додав Сіммонс.

Читайте також:

МЗС порадило українцям на три роки забути про НАТО

ПР готова розмістити в Україні ще один іноземний флот

Генсек НАТО привітав Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: