Янукович зустрівся із Путіним

Віктор Янукович і Володимир Птін говорять про зміцнення українсько-російських відносин.

Прем`єр-міністр України Віктор Янукович сподівається на те, що формат відносин між Україною і Росією не зміниться, незважаючи на політичну ситуацію, котра, за його словами, в Україні "ще досить невизначена".
 
Про це Янукович заявив під час зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним у резиденції президента в Ново-Огарьово.

При цьому прем'єр висловив переконання в тому, що український уряд забезпечить стабільність влади і стабільність відносин з Росією. "Ми забезпечимо стабільність влади і забезпечимо стабільність відносин з нашим стратегічним партнером – з Росією", - сказав Янукович.
 
Глава українського уряду також висловив задоволення сьогоднішньою зустріччю з прем`єр-міністром Росії Віктором Зубковим. "Ми знайшли повну згоду в продовженні тієї роботи, яку ми розпочали півтора роки тому, створивши міжурядову комісію, котра значною мірою стабілізувала торгово-економічні відносини між Україною і Росією", - сказав Янукович. 

Так, приріст торговельного балансу обох країн становить 30%, і цього року вперше товарооборот очікується приблизно в 30 мільярдів доларів.

При цьому Янукович зазначив, що плани співпраці двох країн набагато ширші, ніж є на сьогодні, і вони цілком здійснимі, "в обов`язковому порядку на найвищому державному рівні між президентами України і Росії".
 
Крім того, український прем`єр заявив, що Україна задоволена співпрацею з Росією з багатьох питань, зокрема в таких пріоритетних напрямках як енергетична політика. 

"У паливно-енергетичному комплексі ми досягли дуже серйозних, ми вважаємо істотних результатів, і сьогодні вкотре ми підкреслили і стабільність наших відносин, і твердість наших намірів інтегрувати економіки України і Росії", - сказав Янукович.

Також прем'єр повідомив про домовленості з Росією зі збільшення переліку українських підприємств, які експортують м'ясо-молочну продукцію до РФ.

"Перелік цих підприємств буде збільшений набагато і ця робота почнеться буквально з завтрашнього дня", - сказав Янукович. 

Голова українського уряду, крім того, оприлюднив інформацію стосовно того, що найближчим часом відбудуться засідання Українсько-російської міждержавної комісії. Проте конкретна дата її проведення ще не визначена. 

Президент РФ Володимир Путін, у свою чергу, заявив, що Росія зацікавлена в розвитку тісних відносин з Україною.

"Я хочу ще раз підтвердити, що Росія зацікавлена в розвитку найтісніших відносин у всіх напрямках, перш за все, звичайно, у сфері економіки, з такою близькою й братньою країною, без жодного перебільшення, як Україна", - сказав Путін.
 
Він нагадав, що домовився з президентом України Віктором Ющенком про проведення після формування в Україні уряду засідання комісії Ющенко-Путін, де, за словами російського президента, обговорюватиметься "стратегічне бачення" подальшого розвитку відносин між двома країнами.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: