Янукович зустрівся з Коморовським у Криму

Розпочалася зустріч президента Віктора Януковича з президентом Республіки Польща Броніславом Коморовським.

У Криму розпочалася зустріч президента Віктора Януковича з президентом Республіки Польща Броніславом Коморовським. Про це повідомили в прес-службі глави держави.

Нагадаємо, перед цим, теж 30 вересня, прем'єр-міністр Микола Азаров провів зустріч з Броніславом Коморовським.

Азаров заявив, що він дуже задоволений активізацією відносин між Україною та Польщею, інтенсифікацією контактів між керівництвом держав. При цьому він повідомив, що обговорив з главою польського уряду Дональдом Туском питання організації його візиту в Україну в грудні поточного року.

"Дуже продуктивно обговорили широке коло питань двосторонніх відносин і домовилися про дуже оперативний і тісний контакт, зокрема безпосередньо між главами урядів", - зазначив він.

Азаров повідомив, що сторони почали предметний діалог щодо нової фази підготовки до Євро-2012, зокрема щодо будівництва новітніх автодоріг між Польщею та Україною, створення достатньої кількості прикордонних переходів, організації спільних прикордонно-митних постів і максимального спрощення пересування вболівальників через кордон.

Коморовський зі свого боку наголосив, що весь українсько-польський діалог сьогодні ведеться в контексті євроінтеграційних прагнень України. Польща, безумовно, підтримує Україну на шляху європейської інтеграції та сприятиме досягненню безвізового режиму з ЄС, підписання угоди про зону вільної торгівлі, відзначив він.

Читайте також:

Азаров зустрівся з президентом Польщі

Польща підтверджує стратегічний рівень співпраці з Україною

Польща образилася на Януковича за другорядну роль

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: