Янукович зустрівся з послами

Віктор Янукович розповів американським дипломатам про політичну ситуацію в Україні, зокрема, про дострокові парламентські вибори.


Прем'єр-міністр Віктор Янукович наголошує на тому, що уряд виконав свої зобов'язання, передбачені спільною заявою президента, прем'єра та голови Верховної ради.

Про це він сказав під час зустрічі з екс-послом США в Україні Стівеном Пайфером та нинішнім послом США в Україні Вільямом Тейлором, повідомляє прес-служба Кабміну.

Зокрема, зазначив Янукович, урядом підготовлено необхідні зміни до бюджету щодо фінансування дострокових парламентських виборів.

Залишились зобов'язання, взяті на себе опозицією, щодо складання депутатських повноважень 151 народним обранцем, лише за цієї умови можливі дострокові вибори, - зауважив Янукович.

"Без проходження процесу складання повноважень не може бути дострокових виборів", - сказав прем'єр-міністр.

За його словами, якщо представники опозиції не виконають своїх зобов'язань в контексті заяви президента, голови Верховної ради та прем'єра і не складуть повноважень, вони підведуть не лише свої політичні сили, але й президента.

Хоча підстав для переобрання Верховної ради немає, зазначив Янукович, в умовах політичного протистояння проведення чесних і прозорих виборів у відповідності до законодавства може бути одним з варіантів виходу з кризи.

За словами прем'єра, політична криза в Україні стала іспитом на зрілість для влади.

Стівен Пайфер привітав компроміс, досягнутий заявою керівників України. Водночас він зауважив, що політичне протистояння в Україні шкодить її іміджу на міжнародній арені.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: