Янукович зустрівся з Путіним

Віктор Янукович і Володимир Путін обговорили політичну ситуацію в Україні та перспективи поглиблення україно-російських відносин, зокрема, в економіці.

Янукович-Путін
УНІАН
Янукович розповів президенту Росії про успіхи та проблеми України.

Прем'єр-міністр України Віктор Янукович обговорив із президентом Росії Володимиром Путіним політичну ситуацію в Україні.

Про це повідомляє прес-служба Кабміну, посилаючись на їхню зустріч у четвер у підмосковній резиденції Путіна Ново-Огарєво.

Янукович заявив, що він вважає повернення всіх гілок влади в Україні в правове поле головним досягненням останнього часу.

"На жаль, ми проходимо черговий етап політичної кризи в Україні, що почався із квітня. Головне, що нам вдалося досягти за цей період часу, ми вважаємо, що це велике досягнення - це те, що на сьогодні нам вдалося всі гілки влади повернути в правове поле", - сказав Янукович.

При цьому прем'єр зазначив, що залишилися окремі питання, вирішення яких фактично відкриває шлях до проведення законних дострокових виборів Верховної ради, але залежить в основному від опозиції. 

Янукович підкреслив, що повернення ситуації в правове поле було однією з умов коаліції. Він додав, що ще однією умовою коаліція поставила, те, що дострокові вибори парламенту, якщо вони відбудуться, повинні бути прозорими й чесними, для чого необхідно було прийняти відповідні закони. 

Крім того, сторони обговорили україно-російські економічні відносини.

Віктор Янукович, зокрема, спрогнозував, що в 2007 році товарообіг між Україною й Росією зросте до 28 мільярдів доларів.

"Товарообіг України й Росії наприкінці цього року може становити 28 мільярдів доларів", - сказав прем'єр.

Янукович зазначив, що задоволений результатами роботи з російськими колегами. З його слів, торік двом країнам вдалося значно збільшити динаміку товарообігу, і цього року за 4 місяці товарообіг зріс на 38%, і становить 7,9 млрд. доларів.

Прем'єр зазначив, що останнім часом між Україною й Росією почали активно розвиватися корпоративні зв'язки, особливо в таких галузях, як машинобудування й виробництво наукомісткої продукції.

Він також зазначив гарні перспективи в літакобудуванні, космічній й енергетичній галузях.

Президент РФ Путін також відзначив зростання товарообігу між двома країнами за перші чотири місяці цього року. З його слів, випереджальними темпами зростає український експорт у Росію, у першу чергу це стосується товарів машинобудування й сільгосппродукції.

Путін висловив упевненість, що нинішній візит Януковича в Росію посприяє розширенню й зміцненню взаємодії двох країн. 

Як повідомлялося, Янукович відбув у Росію в середу 20 червня ввечері для зустрічей із владою. 

22 червня він разом зі своїм російським колегою Михайлом Фрадковим візьме участь у другому засіданні україно-російського міжурядового комітету з питань економічного співробітництва в рамках комісії "Ющенко-Путін".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: