Янукович звернеться до народу в палаці "Україна"

Янукович у найближчі дні представить у палаці "Україна" системну програму економічних і політичних реформ.

Президент Віктор Янукович оголосить щорічне послання в палаці "Україна". Про це заявив голова Адміністрації президента Сергій Льовочкін.

Також, за його словами, Янукович у найближчі дні представить системну програму економічних і політичних реформ. "Головною відмінністю нової програми від раніше існуючих є її системність", - сказав Льовочкін.

За словами голови Адміністрації президента, в ході роботи над програмою використовувалися "технології, неодноразово випробувані в різних країнах".

Говорячи про програму президента на наступний тиждень, він зазначив, що в понеділок відбудеться засідання групи, що займається розробкою судової реформи.

Льовочкін зазначив, що 1 червня на засіданні Ради нацбезпеки і оборони буде затверджений законопроект про основи внутрішньої і зовнішньої політики.

2 червня, за його словами, відбудеться засідання Комітету з реформ, на якому, як очікується, буде остаточно затверджений проект програми реформ.

На наступний день президент звернеться до народу з щорічним посланням. 4 червня, як очікується, відбудеться прес-конференція Януковича.

Льовочкін підкреслив, що цей графік є орієнтовним і в нього можуть бути внесені корективи.

Крім того, за словами голови Адміністрації, президент проведе засідання Антикорупційного комітету, а також візьме участь у нараді з питань виконання зобов'язань перед Євросоюзом.

Нагадаємо, президент Віктор Янукович пообіцяв у червні оприлюднити концепцію реформування України.

Глава держави підкреслив, що завданням цих реформ є підвищення якості життя громадян і якості соціальних послуг, для чого, на його думку, потрібно забезпечити стабілізацію держфінансів і стабільне зростання економіки.

У своб чергу, голова парламенту Володимир Литвин повідомив, що президент Віктор Янукович звернеться з посланням до народу у Верховній раді наступного тижня.

Читайте також:

Вінок, який впав на Януковича, продадуть у четвер

Дружину Януковича нагородили орденом великомучениці

Навчальний рік в Криму розпочнуть з передвиборчої програми Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: