Янукович звернувся до народу з приводу ЧФ: діалог з великим сусідом відновлено

Президент заявив, що йому вдалося вирішити головну проблему, залишену попередниками - нормалізувати відносини з Росією і змінити невигідні газові контракти.

Президент Віктор Янукович звернувся до українського народу з приводу укладання договору між Україною та Росією про продовження перебування Чорноморського флоту РФ в Криму.

"Після п’яти років творення з Росії образу ворога.. мені вдалося відновити довіру російського керівництва до України. І сьогодні я готовий доповісти своїм виборцям – віднині діалог з нашим великим сусідом будуватиметься на засадах рівності, добросусідства і здорового прагматизму, а не конфронтації і антиросійської риторики", - доповів президент в зверненні.

"Чи здобуто це надто високою ціною? Ні, тому що домовленості, досягнуті з Москвою, є взаємовигідними. Документи, підписані у Харкові, забезпечать нам суттєве зниження ціни на газ. Це означає підвищення соціальної захищеності кожного українця, початок виведення нашої економіки з глибокої кризи. Це означає також гарантії посилення енергетичної безпеки усього європейського континенту", - додав глава держави.

Янукович додав, що міжнародна спільнота також схвально сприйняла досягнуті з Росією домовленості.

"Увесь цивілізований світ схвально сприйняв результати моїх переговорів з президентом Медвєдєвим. У Вашингтоні, Брюсселі, усіх європейських столицях їх вважають безумовним успіхом України", - відзначив президент.

Нагадаємо, Віктор Янукович 29 квітня підписав прийнятий Верховною радою закон про ратифікацію угоди по пролонгації договору про перебування Чорноморському флоту РФ в Криму.

Угода була укладена Дмитром Мєдвєдєвим і Віктором Януковичем в Харкові на минулому тижні. 27 квітня документ ратифікували Верховна рада України і Державна Дума РФ, а в середу угоду затвердила Верхня палата російського парламенту.

Читайте також:  

Янукович підписав угоду про продовження перебування ЧФ Росії в Криму

ВР залишила російський флот у Криму ще на 25 років

Росія слідом за Україною продовжила перебування ЧФ у Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: