Янукович звернувся до силовиків: країна знаходиться в хаосі

Президент Віктор Янукович закликав правоохоронні органи відновити довіру до МВС та пообіцяв створити раду, яка займатиметься змінами до законодавства у правоохоронній сфері.

Президент Віктор Янукович виступив за необхідність реформування системи державного управління та МВС, підкресливши, що стан справ у державі вимагає вжиття рішучих заходів з наведення порядку вже сьогодні.

"Часу на роздуми немає, країна знаходиться в політичному, управлінському, економічному хаосі", - сказав він.

Президент відзначив, що найближчим часом потрібно визначити пріоритети, по яких країна буде реформуватися, і в першу чергу це стосується системи державного управління різних напрямків.

Він також закликав правоохоронні органи відновити довіру до Міністерства внутрішніх справ, посприяти відновленню міжнародного авторитету країни.

Зокрема, Янукович відзначив, що сьогодні міліція продовжує застосовувати недозволені методи слідства, а також назвав неприпустимим приховування злочинів від обліку, що зазіхає на принципи невідворотності покарання.

Глава держави нагадав, що вчора були призначені нові керівники правоохоронних відомств.

"Ними стали виключно фахівці своєї справи, які досконало володіють усіма тонкощами своєї професії," - сказав він. У той же час президент закликав переглянути кадровий склад правоохоронних органів для того, щоб, за його словами, позбутися від випадкових людей.

"Але при цьому я хотів би підкреслити, що всі, хто професійно і чесно, віддано виконує свої обов'язки, повинні залишитися на своїх посади", - сказав Янукович.

"Попереджаю, неприпустимо повторення 2005 року, коли без будь-яких підстав з правоохоронних органів були звільнені тисячі професіоналів, які нічим не заплямували свою честь", - також зазначив Янукович.

Також Янукович погодився з думкою генерального прокурора України Олександра Медведька про те, що необхідно вносити законодавчі зміни з тим, щоб консолідувати правоохоронці і збільшити ефективність їх роботи.

Він доручив генеральному прокурору очолити координаційну роботу з відновлення конструктивної співпраці між різними гілками правоохоронних органів.

Глава держави запропонував керівникам правоохоронних органів взяти участь у роботі над створенням державного органу, який займатиметься протидією корупції.

"Ми його будемо робити на зразок за європейські, - сказав президент. - Переконаний, що робота цього комітету, зокрема системний аналіз стану корупції в Україні, ефективності прийнятих заходів, розробка нових законів дасть позитивний поштовх всієї правоохоронної і судовій системі".

У числі іншого, Янукович пообіцяв найближчим часом створити раду, яка займатиметься змінами до законодавства у правоохоронній сфері. Він зазначив, що ця рада спільно з парламентом повинен доопрацювати, в тому числі ряд законів, що стосуються судоустрою України. Президент підкреслив, що ці закони повинні бути визначені як першочергові.

Нагадаємо, 11 березня Верховна рада більшістю проголосувала за призначення нового складу Кабінету міністрів на чолі з Миколою Азаровим. Міністром внутрішніх справ став Анатолій Могильов, якого екс-міністр МВС Юрій Луценко своїм наказом звільнив з органів внутрішніх справ з посади начальника міліції АР Крим.

Читайте також:

Янукович вимагає міжнародної перевірки того, як Тимошенко витрачала кредити

Янукович сказав Медведьку "повідбивати руки тим, хто чіпатиме ПДВ"

Янукович: заборгованість по зарплаті перевищила 1,7 мільярда

ВідеоЯнукович: країна знаходиться в хаосі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: