Янукович звернувся до Європи як кандидат у президенти

Лідер ПР переконує Німеччину і Польщу, що їхня енергетична безпека залежить від України і Росії.

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович переконує, що Україна забезпечить стабільне постачання енергетичних ресурсів до Європи.

Про це він сказав сьогодні під час зустрічі із міністрами закордонних справ ФРН і Польщі Франком-Вальтером Штайнмайєром та Радославом Сікорським.

"Як майбутній кандидат у президенти я впевнений, що Україна забезпечить стабільне постачання палива, енергетичних ресурсів – газу, нафти - в Європу", - заявив Янукович.

Він наголосив, що спільним завданням для України і ЄС є диверсифікація енергетичних ресурсів. При цьому Янукович висловив думку, що до вирішення даного питання необхідно було із самого початку залучати Росію. За його словами, цього не відбулося, і тому сьогодні не потрібно "повторювати помилки".

Він додав, що "коли мова йшла про створення газотранспортного консорціуму за участю України та ЄС, то третім учасником обов’язково повинна була бути Росія". Тоді, за словами Януковича, “ми будемо досягати мети, яку ми ставимо перед собою”. Він також наголосив на тому, що "неприпустимо з боку України створювати будь-які перешкоди на шляху енергетичної безпеки Польщі".

Янукович негативно оцінив ситуацію, коли, за його словами, “Європа ставала заручником непорозумінь в газових відносинах між Україною і Росією".

Читайте також:

Яценюк: у другому турі я переможу Януковича

БЮТ розіслав темники про "слабкого, скривдженого Януковича"

Тимошенко: у Януковича, Ющенка та Яценюка один штаб на трьох

Янукович розповів, як він пожартував над Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: