Янукович звільнить трьох міністрів

В АП прогнозують звільнення міністра вугільної промисловості Юрія Ященка, міністра транспорту Костянтина Єфименка та міністра економіки Василя Цушка.

В Адміністрації Віктора Януковича ходять чутки, що після місцевих виборів почнуться кадрові перестановки в уряді. Звільнять міністра вугільної промисловості Юрія Ященка та міністра транспорту Костянтина Єфименка.

На їхні місця прийдуть теперішні губернатори. Мінвуглепром очолить голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб, Мінтранс — керівник Кримської автономії Василь Джарти. Колишній бютівець Сергій Буряк замінить на посаді міністра економіки Василя Цушка.

"Повернення таких людей, як Тулуб, тільки продемонструє те, що в Януковича відсутнє поняття "лава запасних". Тасується колода, у Кабміні з'являються одні й ті ж самі люди, — коментує політолог 57-річний Віктор Небоженко. — Незрозумілий основний малюнок рокіровок в уряді. Він не направлений ні на укріплення особистої влади президента, ні на модель реформаторського Кабміну. Кадрова структура, яка склалася, не принесла економічного успіху. Азаров робить останні відчайдушні зусилля, намагаючись показати, що справа не в прем'єр-міністрі, а в поганих міністрах. Можливо, так воно і є. Ми ж цього не знаємо".

Юрія Ященка президент ще у травні обіцяв звільнити. Проте він до цього часу працює.

Відзначимо, що напередодні глава АП Сергій Льовочкін розповів, що у Кабінеті міністрів можливі кадрові перестановки після завершення адміністративної реформи Віктора Януковича.

"Будь-які кадрові зміни можливі тільки після того, як президент завершить роботу над адміністративною реформою і буде вироблена оптимальна структура Кабінету міністрів", - заявив Льовочкін.

Він наголосив, що реформа буде масштабною.

"Логіка президента полягає в тому, що система виконавчої влади повинна просувати реформи. Зараз у роботі кілька концепцій щодо оптимізації кількості міністерств. Реформа буде масштабною, президент багато над нею працює", - сказав Льовочкін.

За словами чиновника, планується суттєве скорочення державних функцій, з більше дев'яти тисяч сьогодні до п'яти, значна частина яких буде делегована місцевим органам влади.

Підготовка адміністративної реформи займе близько двох місяців, додав він.

Раніше президент пообіцяв подальші скорочення урядовців. При цьому він зазначив, що важливо перерозподілити повноваження так, щоб Кабінет міністрів не втратив свою функціональність.

Читайте також:

Льовочкін сказав, коли Янукович скоротить Кабмін

Янукович пообіцяв нові звільнення міністрів

Янукович: укази про відставки в уряді вже готові

БЮТ: Янукович незабаром звільнить третину уряду

Азаров: кадрових революцій в уряді не буде

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: