Янукович звільнив 9 і призначив 38 голів райдержадміністрацій

Янукович підписав 9 розпоряджень про звільнення голів РДА у 7 областях: Закарпатській, Київській, Одеській, Полтавській, Черкаській, Чернівецькій і Чернігівській.

Президент Віктор Янукович підписав низку розпоряджень про звільнення з посад голів районних державних адміністрацій. Відповідні укази розміщені на офіційному сайті президента.

Загалом Янукович підписав 9 розпоряджень про звільнення голів РДА у 7 областях: Закарпатській, Київській, Одеській, Полтавській, Черкаській, Чернівецькій і Чернігівській.

Водночас Янукович призначив 38 глав районних державних адміністрацій у 17 регіонах: на Вінниччині, Волині, Дніпропетровщині, Житомирщині, Закарпатті, Прикарпатті, Київщині, Кіровоградщині, Галичині, Миколаївщині, Одещині, Полтавщині, Рівненщині, Харківщині, Черкащині, Буковині та Чернігівщині.

14 січня президент звільнив чотирьох заступників міністрів. Зокрема Янукович звільнив Леоніда Єфіменка з посади заступника міністра юстиції.

Також звільнені зі своїх посад перший заступник міністра палива та енергетики Сергій Чех і заступник міністра палива Володимир Макуха.

Крім того, Дмитра Мормуля звільнено з посади заступника міністра охорони навколишнього природного середовища.

Нагадаємо, три дні тому президент звільнив з посади заступника міністра освіти і науки Ірину Зайцеву.

Крім того він звільнив заступника міністра охорони здоров'я Валерія Бідного, Раїсу Мостовенко, Олександра Гудзенка і Світлану Буніну.

Відзначимо, що у грудні президент у рамках адміністративної реформи затвердив новий склад уряду, в якому - 10 міністрів, і оптимізував систему центральних органів виконавчої влади.

Читайте також:

 Адмінреформа Януковича ліквідує кумівство у владі

ПР: у нас не кумівство, а талановиті родини

За рівнем кумівства у владі Янукович перевершив Ющенка

До влади на Донеччині і Харківщині прийшли діти політиків-регіоналів

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: