Янукович звільнив чергову низку чиновників

Адмінреформа президента Віктора Януковича продовжується: звільнено низку заступників міністерствах Кабміну.

Президент Віктор Янукович звільнив низку заступників в міністерствах Кабміну. Відповідні укази розміщені на офіційному сайті президента.

Зокрема, Янукович звільнив Валерія Корячкіна з посади заступника міністра внутрішніх справ, заступника міністра економіки Василя Марухна.

Звільнений також Віктор Івченко з посади заступника міністра освіти і науки.

Президент також звільнив Володимира Маслакова з посади заступника міністра праці та соціальної політики.

З посади першого заступника міністра охорони здоров'я - головного державного санітарного лікаря звільнено Сергія Риженка, з посади заступника міністра аграрної політики - Сергія Тригубенка.

Янукович звільнив також Геннадія Стадника з посади заступника міністра юстиції - директора Департаменту державної виконавчої служби, Сергія Краснокутського з посади заступника міністра транспорту й зв'язку - голови Державної адміністрації зв'язку.

Звільнено заступника міністра вугільної промисловості Ігоря Поповича та Анатолія Мярковського з посади заступника міністра фінансів.

Нагадаємо, у рамках адміністративної реформи, у грудні президент затвердив новий склад Кабміну Миколи Азарова, в якому відтепер 10 міністрів і оптимізував систему центральних органів виконавчої влади.

Читайте також:

Янукович перед Новим роком поміняв низку начальників

Янукович "по-доброму" попросив розпочати звільнення чиновників

Адмінреформа Януковича ліквідує кумівство у владі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: