Янукович звільнив десятьох заступників міністрів

Адмінреформа, яка, за словами влади, "покликана ліквідувати кумівство при владі", триває. Знову звільнено низку чиновників.

Президент Віктор Янукович звільнив низку заступників міністрів. Про це йдеться в указах президента, опублікованих 18 березня на його офіційному сайті.

Зокрема, були звільнені заступник міністра вугільної промисловості Володимир Фічов; заступник міністра палива та енергетики Микита Константінов; заступник міністра охорони навколишнього природного середовища Максим Вакуленко; перший заступник міністра охорони навколишнього природного середовища Володимир Ігнащенко.

Також звільнено заступника міністра охорони навколишнього природного середовища Михайла Томахіна; заступника міністра палива та енергетики Ігоря Кирюшина; заступника міністра юстиції Юрія Притику; заступника міністра юстиції Володимира Богатиря.

Звільнено також заступника міністра транспорту та зв'язку Олега Бондаря та першого заступника міністра культури і туризму Віктор Андріанов;

Крім того, були звільнені: заступники голови Державного комітету України по водному господарству Олександр Романов, Віктор Бабенко та Микола Бабич; заступник голови Державного агентства України з інвестицій та розвитку Юрій Караул; перший заступник голови Державного комітету ядерного регулювання Аркадій Усков.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Кабінеті міністрів буде звільнено кожного третього чиновника.

Зазначимо, на початку грудня міністр юстиції Олександр Лавринович заявляв, що у результаті адмінреформи будуть звільнені 50% українських чиновників.

Щодо адмінреформи, яку пропонує чинна влада, зазначимо також, що на думку експертів, одним з її наслідків стане остаточне підпорядкування уряду президенту.

Читайте також:

Янукович звільнив чергову низку чиновників

Адмінреформа Януковича ліквідує кумівство у владі

В Україні звільнять більше 30% чиновників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: