Янукович звинуватив Табачника у зростанні протестних настроїв громадян

Янукович розкритикував законопроект Табачника про вищу освіту і звинуватив його у створенні соціальної напруги в суспільстві.

Президент України Віктор Янукович розкритикував законопроект міністра освіти і науки України Дмитра Табачника про вищу освіту. Про це глава держави говорив сьогодні, відкриваючи засідання ради Комітету з економічних реформ з питань реформування медичної, освітньої сфери та житлово-комунального господарства.

Віктор Янукович зазначив, що проект закону повинен був стимулювати підвищення якості освіти і створити умови для інтеграції в європейський простір освіти та наукових дослідження. "Але поки цей закон також створив протестні настрої громадян, яких можна було уникнути", - сказав він.

За словами Януковича, законопроект замість розширення автономії вищих навчальних закладів "продовжує практику фактично тотального контролю чиновників за вузами". Президент підкреслив, що це неприпустимо. Також він зазначив, що законопроект не дає відповіді на питання, як зв'язати науку і освіту в дослідницьких наукових установах, а також утворення і практику в прикладних. "Відповіді немає. Потрібно доопрацювати, Микола Янович (Азаров - ред.). Ми вже розуміємо, що це недолік", - сказав Президент.

Також Віктор Янукович звернув увагу на те, що в проекті не запропоновано механізми комерціалізації наукових досягнень.

Сам Табачник, перебуваючи в регіоні,  заявив про успішну реалізацію проекту зі створення освітніх округів. За його словами, "цей проект зробить прорив в українській освіті". Процес створення освітніх округів є тривалим і безперервним. "Я сподіваюся, що цей процес не закінчиться ніколи, принаймні, не існує якихось певних термінів його реалізації", - додав міністр.

Як повідомлялось раніше, міністр освіти і науки, молоді й спорту Дмитро Табачник виступає за посилення ролі православної церкви в сфері освіти. Про це він сказав у ході відеомосту, присвяченого діяльності Російської православної церкви на пострадянському просторі.

Читайте також:

Янукович вимагає в Азарова звільнити реформаторів, у яких не "горять очі"

Почався відбір до "Нової еліти" Януковича

Янукович запланував витягти Україну з "історичної ями"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: