Януковича нарекли губернатором західної провінції РФ

НУ-НС вважає, що, якби Янукович був справді президентом України, то зустрівся б із главами церков одразу після перемоги на президентських виборах.

Віктор Янукович є не президентом України, а звичайним "губернатором крайньої західної провінції Російської Федерації", заявив народний депутат від НУ-НС Ярослав Кендзьор.

Зокрема, коментуючи ініціативу глави держави зустрітись із керівниками усіх офіційних церков в Україні, Кендзьор зазначив, що не очікує "рожевих, оптимістичних результатів" від цієї зустрічі.

"Якби Віктор Федорович був розумним главою української держави, то відразу зрозумів би, наскільки функціонування усіх конфесій в Україні та їхня взаємна співпраця є важливою для стабільності у державі, утвердження релігійного і суспільного спокою, цементування, зміцнення України", - сказав нардеп.

На його думку, Янукович повинен був зустрітись із предстоятелями українських церков одразу після перемоги на президентських виборах.

"Янукович мав би першим кроком після інавгурації зустрітись із ієрархами усіх церков, які офіційно функціонують в Україні. Адже він демонструє свою релігійність, ходить до церкви", - наголосив політик.

За словами Кендзьора, окрім Московського патріархату президент ще досі не заглядав до жодної церкви.

"Янукович демонстративно всій Україні та всьому світу показував свою відданість церкві Московського патріархату. Це величезне блюзнірство, коли українського президента приїжджає коронувати глава церкви, яка має свій центр у столиці іншої держави. Той, хто знає увесь підтекст таких дій Віктора Федоровича, розуміє, що він є простим губернатором крайньої західної провінції Російської Федерації", - резюмував нунсівець, однак додавши, що останнім часом, в силу різних обставин, "дуже солодка дружба Януковича із Кремлем нібито трошки пригасла".

Нагадаємо, президент Віктор Янукович зустрінеться із зверхниками усіх українських церков у Чистий четвер, 21 квітня.

Читайте також:

Янукович запевнив, що не втручається у справи церкви

Патріарх Кирило запропонував Януковичу відкривати церковні школи

Януковичу дорікнули за надмірну увагу до Московського патріархату

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: