Януковича назвали українським Бушем

Український політолог вважає, що Янукович, як і Буш, не є добрим оратором, зате може приймати управлінські рішення.

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович є політиком консервативного складу типу американських президентів Рональда Рейгана і Джорджа Буша, і саме цей типаж виявився найбільш затребуваним у ході кампанії з виборів президента України.

Таку думку висловив український політолог, керівник Центру соціальних досліджень "Софія" Андрій Єрмолаєв. Експерт уточнив, що під час президентської кампанії опоненти головного регіонала, зокрема Юлія Тимошенко, зробили спробу інсталювати негативний образ Януковича, що склався за часів президентства Леоніда Кучми. 

Втім, на переконання Єрмолаєва, ця спроба виявилася невдалою.

"Звичайно, Янукович не Цицерон і не є інтелектуальним лідером української нації. Це факт. Янукович серед українських політиків - це як Рейган і Буш, тобто, людина консервативного складу. Не яскравий з точки зору публічності, але коректний з точки зору управлінської роботи та здатний приймати рішення. І це той консервативний типаж, який виявився найбільш затребуваним суспільством ", - підсумував політолог.

Нагадаємо, Януковича раніше порівнювали і з іншим американським президентом, Джорджем Бушем-молодшим, відомим помилками та неточностями у своїх промовах і заявах.

Підставою для такого порівняння стала зокрема, нещодавно обмовка Януковича, який переплутав міста Балаклею та Балаклаву. Раніше лідер ПР плутав Ахматову з Ахметовим, Бабеля з Бебелем, Чорногорію з Косовом, Безпощадного з Бессмертним тощо.

Буш-молодший,у  свою чергу, плутав Австралію з Австрією та Росію з Грузією у своїх промовах.

Читайте також:

Янукович переплутав Балаклею і Балаклаву

МЗС Росії влаштує перемога і Тимошенко, і Януковича

Янукович розвісить у школах ікони замість власних портретів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: