Януковича назвали "янукучмою" через призначення в уряді

Юрій Луценко переконаний, що Віктора Януковича очікує такий же фінал кар'єри, який був у Леоніда Кучми, оскільки працює з тими ж людьми.

Лідер Громадянського руху "Народна самооборона" Юрій Луценко, коментуючи призначення в новому уряді заявив: "Сьогодні в уряді Януковича стільки "кучмістів", що у нас президент "янукучма".

Про це Луценко сказав в ефірі одного з телеканалів.

За словами Луценка, в новому уряді Віктора Януковича є люди, призначення яких викликало активні протести не тільки з боку опозиціонерів, але й громадськості, і влада повинна на це адекватно відреагувати.

Лідер "Народної самооборони" навів приклад призначення міністром освіти та науки Дмитра Табачника, який "прославився" висловами про те, що "української нації не існує, що галичани — не українці, що Україна не в тих межах сформована, що вона взагалі дивне утворення".

Також Юрій Луценко нагадав про призначення міністром внутрішніх справ Анатолія Могильова, який замішаний у співпраці з криміналом.

"Якщо і далі будуть "табачники", "могильови" і інші діячі темного минулого задля олігархічної вигоди діяти через антинародні методи… — вас чекає той же кінець, який чекав Кучму. … Він (Янукович) взяв їх звідти, і боюся, що вони будуть діяти так само… Якщо ви не будете усувати людей, які загрожують перспективі України на кшталт Табачника… то, очевидно, забастують вузи. Це треба чути, ми сьогодні вам просто підказуємо ваші перші помилки, і їх треба спокійно сприймати", — наголосив Юрій Луценко.

Лідер "Народної самооборони" запевнив, що нинішня опозиція буде діяти конструктивно.

"Я впевнений, що наша опозиція не буде діяти так, як діяла Партія регіонів — "чим гірше для влади, тим краще для нас". Це не правильно з самого початку. Але якщо будуть загрози людям, якщо будуть проводитися реформи за рахунок людей, то, безумовно, опозиція не буде мовчати… В принципі я не схильних з сьогоднішнього дня починати казати, що все буде погано. Є цивілізований підхід — через 100 днів оцінимо перші результати, а потім будемо оцінювати і інші", — пообіцяв Юрій Луценко.

Нагадаємо, 11 березня Рада призначила новий уряд. Дмитро Табачник став міністр освіти і науки. Коли Азаров назвав прізвище Табачника, в залі роздалися протести з боку опозиції.

Читайте також:

Рада призначила новий уряд: список міністрів

Уряд Азарова: "Казнокрад", конферансьє, продавець та інші

Новий міністр культури живе за межею бідності

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: