Януковича не здивував вихід Богословської з партії

Інна Богословська вийшла з партії, щоб діяти більш радикально, - прокоментував її рішення лідер ПР Віктор Янукович.

Для лідера Партії регіонів Віктора Януковича не став несподіванкою вихід з партії Інни Богословської, про який вона оголосила 25 травня.

"Останнім часом Інна Германівна неодноразово висловлювала такі думки. Це її право, яким вона скористалася, будучи членом партії, де панує реальна, а не показна демократія", - цитує Януковича його прес-служба.

Водночас, зауважив "регіонал", "інша річ, чому вона зробила це саме тепер, коли перед ПР стоїть завдання максимально об’єднувати сили для боротьби з кризою".

"Цілі, про які заявила Богословська у своїй заяві, повністю збігаються з програмою Партії регіонів. Рішення вийти з Партії регіонів, очевидно, продиктоване іншими мотивами. Наприклад, спробою діяти більш радикально, до чого Інна Германівна неодноразово закликала нашу політичну силу", - сказав Янукович.

Інна Богословська повідомила, що виходить з Партії регіонів, щоб балотуватися на посаду глави держави. "Я розпочинаю боротьбу, щоб стати президентом України з метою забезпечити державі роботу, порядок і віру", - заявила вона.

Читайте також:

Богословська вийшла із ПР і оголосила про намір стати президентом

Янукович зізнався, що не припиняє домовлятися з Тимошенко

Богословську в Раді назвали Інною Геббельсівною

Януковичу пророкують перемогу на всіх виборах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: