Януковича просять зняти з Лужкова статус персони нон ґрата

Міськрада Севастополя просить президента зняти такий статус з мера Москви за його роль в облаштуванні російських моряків ЧФ.

Севастопольська міськрада звернулася до президента Віктора Януковича з проханням про зняття статусу персони нон ґрата з мера Москви Юрія Лужкова.

У зверненні, підписаному головою Севастопольської міськради Валерієм Саратовим, йдеться, що "Юрій Лужков відіграє величезну роль у розвитку економічних, соціально-культурних і наукових зв'язків між Москвою і Севастополем".

Севастопольські депутати обґрунтовують прохання про зняття заборони на в'їзд Лужкова в Україну роллю Лужкова в облаштуванні російських моряків ЧФ.

"З ініціативи та за особистої участі Юрія Михайловича з бюджету Москви виділені кошти для будівництва квартир військовослужбовцям та членам їх сімей, побудовані дитячий сад, нова школа, відремонтовано Будинок офіцерів Чорноморського флоту. Під його патронатом створена Чорноморська філія Московського Державного університету, який готує висококваліфікованих фахівців для всього південного сходу України", - сказано в документі.

За твердженням міськради, "уряд Москви постійно надає допомогу ветеранам Великої вітчизняної війни." Севастопольські вчителі та вчені постійно беруть участь у наукових конференціях і семінарах, що проводяться в Москві. При безпосередньому сприянні мера в Москві працює Севастопольське земляцтво", - наголошується в повідомленні.

Як повідомлялося, Служба безпеки України 12 травня 2008 заборонила в'їзд до України мерові Москви Юрію Лужкову у зв'язку з його заявами в Севастополі на святкуванні 225-річчя Чорноморського флоту РФ. Тоді під час свого виступу московський мер заявив, що питання Севастополя "залишилося невирішеним" і його слід передати Росії.

У листопаді 2008 року Лужков заявив, що Україна не має прав на володіння Кримом.

Читайте також:

Президента Білорусі оголосили персоною нон ґрата в Польщі

Росія оголосила консула Фінляндії персоною нон ґрата

Отаману донських козаків зняли заборону на в’їзд в Україну

"Регіонали" пообіцяли дозволити Лужкову в'їзд в Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: