Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Януковича у США назвали нещирим: мусить зробити конкретний жест

Діаспора в США хоче від Януковича звільнення Табачника і Солдатенка, а також вибачень за те, що сказав, що Голодомор не був геноцидом.

Колишній голова Українського конгресового комітету Америки Аскольд Лозинський, який тепер є радником керівництва цієї організації і активістом української діаспори в Америці, вважає нещирим лист президента Віктора Януковича до цього комітету.

За його словами, у листі, який Янукович надіслав до Українського конгресового комітету Америки напередодні свого візиту в США "немає жодного змісту".

"Очевидно, що президент Янукович не хоче бачити під час свого приїзду демонстрації українців під представництвом. Уникнути цього хоче не лише президент Янукович, але й посольство України в Америці", - сказав Лозинський.

За його словами, у цій справі до нього минулого тижня "дзвонив навіть сам посол України, розпитуючи, як можна скасувати цю маніфестацію".

"Я сказав наступне: щоб скасувати цю маніфестацію, треба, щоб принаймні президент зробив якийсь жест, позитивний жест зі свого боку, щоб показати, що він до певної міри змінює курс своєї політики", - сказав екс-голова Українського конгресового комітету Америки.

"Мене тоді посол Олександр Моцик запитав: "Який жест?" Я сказав, що це має конкретний жест. Одним з таких може бути зняття з посади нинішнього міністра освіти Дмитра Табачника. Другим може бути зняття з посади голови Українського інституту національної пам'яті комуніста Солдатенка", - зазначив він.

"Третій жест: щоб президент заявив, що його заява у Страсбурзі у квітні фактично була непроаналізована, що він згодом це питання проаналізував, і що він переконаний, що Голодомор був геноцидом українського народу", - додав Лозинський.

Нагадаємо, що президент Віктор Янукович відбув з триденним візитом до США. Передбачається, що під час нього глава держави візьме участь у черговій сесій Генеральної асамблеї ООН. Українська діаспора уже анонсувала акції протесту.

Читайте також:

Діаспора зіпсує Януковичу візит до США

Політолог: Янукович поїхав в США потусуватися

Янукович запевнить США, що українська демократія в безпеці

Залиште свій коментар

Вибір редакції