Від Януковича вимагають повернути розділ про Голодомор на сайт президента

Світовий конгрес українців закликав Януковича сприяти поширенню інформації про Голодомор 1932-1933 років, повернувши на офіційний сайт президента розділ про нього.

Світовий конгрес українців закликав президента Віктора Януковича повернути тематичний розділ про Голодомор 1932-1933 років на свій офіційний сайт і цим самим сприяти поширенню інформації про Голодомор серед громадян України та світової громадськості.

Як підкреслюють автори звернення, тема Голодомору, який за своєю суттю був ретельно спланованим геноцидом українського народу, є надзвичайно болючою для всього українства.

“Радянська влада десятиліттями приховувала від українців та світової громадськості ці трагічні сторінки історії українського народу. Геноцид українського народу намагаються заперечити навіть сьогодні, коли світу відкрились безсумнівні історичні документи, які стали підставою для прийняття 28 листопада 2006 року Верховною радою закону “Про Голодомор 1932-33 рр. в Україні” та для його визнання геноцидом українського народу п’ятнадцятьма державами світу”, - зазначається у зверненні.

Його автори нагадують, що у цьому законі про Голодомор, зокрема, передбачається, що ”органи державної влади ... зобов`язані: сприяти ... поширенню інформації про Голодомор 1932-1933 років в Україні серед громадян України та світової громадськості”.

Саме тому тематичний розділ про Голодомор, який був започаткований на сайті президента України після прийняття закону про Голодомор, засвідчив значення цієї теми для Української держави та став джерелом офіційної інформації про геноцид українського народу, зазначили в СКУ.

Світовий конгрес українців закликав президента своїм розпорядженням якнайшвидше повернути розділ про Голодомор на свій офіційний сайт і цим самим сприяти поширенню інформації про Голодомор серед громадян України та світової громадськості.

Як повідомлялося, одразу після інавгурації Віктора Януковича з офіційного сайту президента України зникли банери, присвячені проектам про Голодомор.

Заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман прокоментувала це так: ”Ми будемо працювати не над Голодомором, а над тим, щоб нагодувати зараз народ”. ”Це буде топова тема роботи президента, і саме про це ми будемо говорити. Про голод ми вже сказали все, що можна було сказати”, - заявила вона.

Читайте також:

В Україні програно перший в історії суд про заперечення Голодомору

З сайта президента зник розділ про Голодомор

В Криму відкрилася виставка про УПА, Голодомор і радянський терор

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: