Януковича запросили у штаб-квартиру ООН

Український президент у вересні візьме участь у саміті ООН з питань цілей розвитку тисячоліття в Нью-Йорку.

 Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун запросив президента Віктора Януковича взяти участь у саміті ООН з питань цілей розвитку тисячоліття, який проходитиме у штаб-квартирі ООН 20-22 вересня.

Як повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ, про це Пан Гі Мун повідомив під час зустрічі з главою МЗС України Костянтином Грищенком у штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку.

У ході зустрічі сторони обговорили широке коло найбільш актуальних для України та ООН питань. Було висловлено обопільне задоволення дружнім і прагматичним характером зустрічі президента України з генсеком ООН під час Вашингтонського саміту з ядерної безпеки 13 квітня. У цьому зв’язку головну увагу було приділено реалізації досягнутих на зустрічі домовленостей.

Зокрема, Грищенко підтвердив запрошення генеральному секретарю ООН взяти участь у міжнародній конференції з питань Чорнобиля та розвитку ядерної енергетики у Києві у квітні 2011 року, приуроченій до 25-х роковин аварії на ЧАЕС. Співрозмовник відзначив важливість планованого форуму та висловив намір взяти в ньому участь.

Пан Гі Мун дав високу оцінку внеску України в діяльність ООН, зокрема у галузях міжнародної безпеки та роззброєння. У цьому контексті генсек ООН відзначив рішення президента України щодо вивезення з української території запасів високозбагаченого урану як свідчення лідерства нашої держави у процесі глобального ядерного роззброєння.

У ході зустрічі було обговорено взаємодію України та ООН на інших ключових напрямках, зокрема в галузі миротворчих зусиль організації.

Читайте також:

У Тернополі "зрадника" Януковича "посадили на палю"

Янукович доручив переписати Конституцію

Тимошенко встановила діагноз "пластиліновому" Януковичу - "деменція"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: