Януковича звинуватили у вбивстві Партії регіонів

Кримський регіонал-"розкольник" Василь Кисельов заявив, що не повернеться до партії, поки її очолюватиме Віктор Янукович.

Депутат Василь Кисельов, який написав заяву про вихід з Партії регіонів, звинуватив її лідера Віктор Януковича у тому, що він "вбиває майбутнє" цієї політичної сили.

"Це просто злив партії", - заявив Кисельов.

"Переді мною поставили питання здати партію, вказали кому, а це означає здати партію під кримінал у Криму. Ті, хто це затіяв, не думають про майбутнє партії", - сказав "регіонал".

"Я не хочу, щоб Партію регіонів, колись монолітну і потужну, очікувала доля НДП або СДПУ(О)", - зазначив він.

За словами депутата, він написав заяву про вихід з партії, оскільки "поки цю партію очолює Янукович, який вбиває майбутнє партії, мені в цій партії робити нічого".

"Знаю під кого укладають Партію регіонів у Криму. До мене претензій не було і немає. Мені і Янукович каже: до вас претензій немає, але здай партію і йди в центральний штаб. А я не віддам", - підкреслив Кисельов.

Він розповів, що почав активно підтримувати начальника кримської міліції Геннадія Москаля "в його боротьбі проти цих елементів".

"Ми з Москалем в різних політичних силах, на різних полюсах, а за духом ми з ним солідарні", - зазначив депутат.

Кисельов також повідомив, що його заява ще не розглянута і він поки залишається членом партії.

Нагадаємо, 15 вересня президія політради Партії регіонів виключила Василя Кисельова з партії "за порушення положень і вимог статуту Партії регіонів і завдання шкоди репутації партії".

Кисельов заявив, що його виключення пов'язане з тим, що він "заважає Анатолію Гриценку (спікеру парламенту АРК – прим. ред.) дерибанити Крим", і сам написав заяву про вихід з партії. Після цього Кисельов звинуватив Віктора Януковича у тому, що той "віддав владу в Криму криміналітету".

Водночас фракцію ПР у Верховній раді Кисельов не збирається добровільно залишати, оскільки тоді він втратить депутатський мандат.

Читайте також:

Янукович: Вихід Кисельова з ПР – психічна атака

Кисельов: Янукович віддав владу в Криму криміналітету

Кисельов: Чечетов вклав мені до рук пістолет, щоб я застрелився

Кримський осередок Партії регіонів розколотий між двома лідерами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: