Януковича звинуватили в тому, що він в усьому копіює "Льоню Космоса"

У "Народній самообороні" Юрія Луценка стверджують, що "Янукович останнім часом просто… наче з космічної опери вистрибнув".

Народний депутат від НУ-НС Юрій Гримчак стверджує, що лідер Партії регіонів Віктор Янукович прагне в усьому бути схожим на столичного градоначальника Леоніда Черновецького.

"Віктор Янукович останнім часом ледь не у всьому намагається копіювати характер поведінки й вчинки Київського міського голови Леоніда Черновецького, знаного у народі як "Льоня Космос", – цитує слова депутата прес-служба "Народної самооборони".

"Зовні солідний дядечко обіцяє нереальні речі, демонструє сумнівні вокальні дані у присутності сотень людей і тому подібне", - додав Гримчак.

"Зокрема потенційний кандидат в президенти від Партії регіонів Віктор Янукович вимагає збільшити розмір мінімальної зарплати та пенсії удвічі, і при цьому називає популістським існуючий проект державного кошторису", - продовжив він.

Політик зауважив: "У мене є чимало претензій до урядового проекту бюджету, особливо в частині обсягів державних асигнувань на оборону, наукову діяльність, охорону здоров’я, але Віктор Янукович останнім часом просто… наче з космічної опери вистрибнув".

Читайте також:

Критикуючи Тимошенко, Янукович від хвилювання переплутав слова

Янукович пошкодував, що втретє не сів до в'язниці

Янукович заспівав "а капела" в центрі Луганська (ВІДЕО)

Янукович: я був у Монте-Карло – Донбас круче!

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: