Януковичу доведеться звільнити двох віце-прем'єрів

За старою Конституцією, чинність якої напередодні визнав Конституційний суд, в уряді має бути три віце-прем'єри та один перший віце-прем'єр. Наразі в Україні - 6 віце-прем'єрів.

Президенту Віктору Януковичу доведеться скоротити кількість віце-прем'єр-міністрів України до чотирьох. Таку норму передбачає Конституція України зразка 1996 року, до якої Україна повернулася після скасування політреформи 2004 року.

Міністр юстиції Олександр Лавринович висловив переконання, що Янукович обов'язково приведе у відповідність із Конституцією склад уряду.

"Президент України Віктор Янукович, як гарант Конституції України, виконає будь-які норми, передбачені нею", - сказав Лавринович, коментуючи цю норму Основного закону.

На сьогодні в уряді працюють шість віце-прем'єрів: перший віце-прем'єр-міністр України Андрій Клюєв, віце-прем'єр з питань Євро-2012 Борис Колесніков, віце-прем'єр з силових питань Володимир Сівкович, з питань АПК Віктор Слаута, з питань економіки Сергій Тігіпко, з питань регіональної політики Віктор Тихонов.

За старою Конституцією, чинність якої у п'ятницю визнав Конституційний суд, в уряді має бути три віце-прем'єри та один перший віце-прем'єр.

Читайте також:

Янукович: ми повернулися до одного з найкращих варіантів Конституції

Янукович отримав право одноосібно звільнити весь Кабмін

Аналітика по темі. Политическая реформа: похороны под аплодисменты

Політреформу-2004 скасовано: Януковичу повернули повноваження Кучми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: