Януковичу довіряють менше половини українців

За даними соціологічного опитування центру "Софія", Віктору Януковичу довіряють 44,6% українців, а Юлії Тимошенко - 22,3%.

Президенту Віктору Януковичу довіряють менше половини українців. Про це свідчать результати опитування, проведеного центром соціальних досліджень "Софія".

Так, згідно з опитуванням, "повністю" або "в основному" Януковичу довіряють 44,6% опитаних.

35% респондентів довіряють Сергію Тігіпку, 32,8% - Миколі Азарову, 25,7% - Арсенію Яценюку, 24,9% Володимиру Литвину.

Юлії Тимошенко довіряють 22,3% респондентів, причому тільки 7,9% - "повністю".

При цьому, згідно з даними соцслужби, показник довіри у Януковича практично не змінився у порівнянні з вереснем цього року. У вересні він становив 44,7%.

Показник довіри помітно знизився у Тігіпка (з 42,9% у вересні до 35,0% у грудні), Литвина (з 32,2 до 24,9%), Азарова (з 37,8 до 32,8%), Тимошенко (з 26,8 до 22,3%).

Опитування проводилося з 16 по 22 грудня 2010 р. Всього було опитано 2023 респондента віком від 18 років і старше.

Вибірка опитування репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними ознаками (стать, вік, тип населеного пункту та регіон проживання). Метод проведення опитування – індивідуальне інтерв'ю за місцем проживання респондента (на дому).

Статистична похибка не перевищує 2,2%.

Як відомо, директором центру "Софія" є Андрій Єрмолаєв, призначений президентом Віктором Януковичем директором Національного інституту стратегічних досліджень.

Водночас, згідно з опитуванням, проведеним соціологічною службою Центру Разумкова з 18 по 22 листопада, у листопаді, порівняно з жовтнем, зросла частка тих, хто не підтримує діяльність президента, Верховної Ради та уряду, а частка тих, хто не підтримує діяльність президента, зросла з 34,8% у жовтні до 39,3% у листопаді.

Читайте також:

Українці оцінили демократію Януковича на слабеньку трієчку

Соціолог: зараз розпад СРСР підтримали би тільки 23% українців

Опитування: Тягнибок став популярнішим за Симоненка

Половина українців не вважає Януковича своїм президентом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: