Януковичу купили нові джипи і швидку допомогу

На три джипи для автобази Державного управління справами з бюджету було витрачено понад 4 млн гривень.

Автобаза Державного управління справами при президенті України закупила три джипи за 4,2 мільйони гривень. Про це повідомляє портал державних закупівель.

На закупівлі в одного учасника були придбані автомобілі спеціалізовані марки Toyota Sequoia 4x4 SR5 5/7L V8 у комплектації "швидка допомога" Rescue Fast 1. Всього три одиниці.

Автомобілі куплені у фірми Emmert Fahrzeuge, Innenausbau und Handel von Spezialfahrzeugen за 389 688 євро.

Раніше прем'єр-міністр Микола Азаров доручив Державній скарбниці заблокувати фінансування міністерств і відомств у разі спроб збільшити витрати на утримання їхніх апаратів, попередивши членів уряду і керівників відомств "навіть не планувати" наступного року видатки на купівлю нових службових автомобілів, дорогої техніки, меблів, грошей на ремонт кабінетів.

Нагадаємо, Кабінет міністрів своєю постановою N877 від 29 вересня 2010 року встановив до 2012 року режим економного та раціонального використання бюджетних коштів, передбачених на утримання органів державної влади та інших державних органів.

Але вимоги президента Віктора Януковича економити державні кошти не зупинили чиновників, які закуповують за бюджетні гроші нові представницькі авто. Зараз автопарк найвищих держорганів коштує більше 5 млн доларів.

Читайте також:

Уряд знову дозволив МВС купувати авто за бюджетні гроші

МВС знову купило автомобілі майже на мільйон

Автопарк українських високопосадовців коштує понад 5 млн доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: