Януковичу нагадали, що він переміг завдяки росіянам

Лідер "Русской общины Крыма" вважає, що Віктор Янукович здобув перемогу не завдяки обіцянкам у сфері економіки, а тому, що росіяни "побачили в ньому свого кандидата".

Лідеру Партії регіонів Віктору Януковичу слід зробити кроки назустріч російськокультурним громадянам України, завдяки підтримці яких він перемагає в боротьбі за пост президента, вважає лідер "Русской общины Крыма" Сергій Цеков.

"Янукович завжди повинен пам`ятати, що переміг на президентських виборах не тому, що обіцяв навести лад у сфері економіки, а перш за все, тому, що росіяни, російськокультурні громадяни країни побачили в ньому свого кандидата, який може захистити наші законні права та інтереси", - йдеться в заяві Цекова.

Перш за все, вважає він, при формуванні нового уряду у відставку має піти міністр освіти і науки України Іван Вакарчук, а наказ про проведення зовнішнього незалежного оцінювання знань винятково українською мовою - скасувати.

Цеков підкреслив, що рух "Русское единство", до якого входить "Русская община Крыма", уважно стежитиме за виконанням Януковичем передвиборних обіцянок "в частині захисту російської мови і російської культури, нормалізації відносин з Росією".

Якщо "проросійські гасла" Януковича залишаться тільки "гарними обіцянками", то, вважає Цеков, "наступить розчарування ще сильніше, ніж розчарування в президентові Кучмі".

Крім того, лідер громади закликає Януковича очистити партійні лави кримської Партії регіонів "від корупціонерів, які посідають сьогодні високі посади у Верховній Раді Криму і Сімферопольській міській раді".

"Русское единство" створене в АРК на початку грудня 2009 року, до його складу ввійшли громадські організації "Русская община Крыма" і "Гражданский актив Крыма", а також козачі об`єднання.

Рух в другому турі президентських виборів підтримав Януковича.

Читайте також:

Янукович в російському ефірі зрікся вступу до НАТО

Тимошенко вирішила не визнавати перемогу Януковича

Янукович пообіцяв Росії вирішити всі проблеми між країнами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: