Януковичу подарували ікону для президентського кабінету і гетьманську булаву

Віктор Янукович на Кіровоградщині відвідав кафедральний собор і два машинобудівні підприємства.

Віктор Янукович
Прес-служба Партії регіонів
Віктору Януковичу на Кіровоградщині подарували ікону для президентського кабінету і гетьманську булаву.
Лідеру Партії регіонів Віктору Януковичу під час поїздки до Кіровоградської області подарували ікону ангела-хранителя і гетьманську булаву.

Свій візит на Кіровоградщину лідер регіоналів почав з відвідин кафедрального собору Свято-Різдва Пресвятої Богородиці, де був присутній на молебні.

Перед початком молебню архієпископ Кіровоградський та Новомиргородський Пантелеймон подарував Януковичу ікону, повідомляє прес-служба ПР.

За словами священнослужителя, ікона оберігатиме лідера Партії регіонів. Також архієпископ Пантелеймон висловив побажання, щоб ікона стояла в кабінеті Януковича, зокрема і в президентському. Його, за переконанням священнослужителя, лідер регіоналів обов'язково займе після закінчення передвиборної гонки.

У відповідь Віктор Янукович побажав усім прихожанам віри, любові і надії. Він підкреслив, що без віри неможлива побудова сильної держави, і заявив про те, що "разом зі всім українським народом йому і його команді вдасться перетворити Україну на сильну і поважану у всьому світі державу".

Також Янукович відвідав два машинобудівні підприємства - ВАТ "Червона зірка" і ВАТ "Гідросила".

Оглянувши продукцію підприємств і ознайомившись з процесом виробництва, Віктор Янукович зустрівся з трудовими колективами заводів. Виступаючи перед працівниками, він заявив, що сьогодні галузь знаходиться в незадовільному стані.

"У бюджеті не закладені кошти на те, щоб сільгоспмашинобудування могло успішно розвиватися", - сказав він.

Він також підкреслив, що на сьогоднішній день багато інвесторів, які прийшли до України раніше, і вкладали кошти в розвиток машинобудівної галузі, агропромислового сектора, сьогодні йдуть з країни. "Інвестори тікають з України, тому що тут не працюють закони, немає чітких і зрозумілих правил гри", - сказав Янукович.

Завершуючи виступ перед працівниками ВАТ "Гідросила", він підкреслив, що "без розвитку машинобудівної галузі України не може бути сильної держави".

На завершення зустрічі з працівниками ВАТ "Гідросила" генеральний директор вручив Януковичу від імені колективу підприємства символ влади - гетьманську булаву.

Читайте також:

Янукович пошкодував, що втретє не сів до в'язниці

Янукович заспівав "а капела" в центрі Луганська (ВІДЕО)

Янукович: я був у Монте-Карло – Донбас круче!

Янукович передрік пенсіонерам холод і голод

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: