Януковичу подарували книги Чехова, Ахматової та орфографічний словник

Після чергового конфузу Януковича, котрий назвав Чехова великим українським поетом, "Народна самооборона" подарувала лідеру Партії регіонів книжки, щоб він зміг ліквідувати прогалини у шкільній освіті.

Народний депутат України Катерина Лук'янова від імені руху "Народна Самооборона" подарувала лідеру Партії регіонів Віктору Януковичу збірку поезії Анни Ахматової, збірник творів Антона Чехова "Людина у футлярі" та орфографічний словник на 140 тисяч слів.

"Янукович допускає стільки помилок і застережень, що з найсмішніших з них вже складають хіт-паради. "Народна самооборона" вирішила ліквідувати прогалини у шкільній освіті лідера регіоналів", - йдеться в повідомленні руху.

"Я хотіла б передати шановному кандидатові в президенти книгу Антона Чехова, не українського поета, а російського письменника, а також книгу Анни Ахматової", - запропонувала Лук'янова книги помічниці Януковича Ганні Герман в ефірі програми "Шустер Live".

Герман відмовилася передати Чехова лідерові ПР, тому Лук'янова попросила передати цю книгу Савіка Шустера.

"Народна самооборона обіцяє і далі стежити за тим, у яких ще науках потрібно" підтягти "шкільну освіту Януковича, і при необхідності готова подарувати йому нові книги чи підручники", - повідомили в прес-службі руху.

Нагадаємо, Янукович, виступаючи в ефірі телемосту "Сімферополь-регіони", назвав російського письменника Антона Чехова "українським письменником" і "великим поетом". Раніше лідер Партії регіонів "прославився" тим, що назвав поетесу Анну Ахматову Анною Ахметовою.

Тим часом, Герман вважає, що Янукович не помилився, назвавши Чехова українським поетом.

"Більшість чеховських оповідань - це поезія в прозі. У тому числі, моє улюблене оповідання "Дім з мезоніном". Стосовно українства. Ті, хто вчать літера"туру не тільки за підручниками, знають, що мама Чехова була українкою. Він писав у своїх листах до Горького про те, що в дитинстві він (Антон Чехов) говорив лише малоросійською мовою і російську вивчив пізніше", - сказала Герман.

Черговий конфуз лідера Партії регіонів стався 31 січня під час візиту до Львова, де Янукович назвав жителів міста кращим "геноцидом" країни.

З підказки помічників Янукович виправився і пояснив, що мав на увазі слово "генофонд".

Читайте також:

Янукович пообіцяв мораторій на Бандеру, російську мову та ЧФ

Герман погодилася з Януковичем: Чехов – український поет

Янукович назвав львів'ян "кращим геноцидом країни"

Янукович переплутав Балаклею і Балаклаву
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: