Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Януковичу подарували планшет iPad, якими планують забезпечити усіх сиріт України

Колесников подарував Януковичу планшетний комп'ютер iPad і запропонував з наступного навчального року забезпечити подібними пристроями усіх дітей-сиріт.

Віце-прем'єр-міністр Борис Колесніков подарував президенту Віктору Януковичу планшетний комп'ютер iPad американської компанії Apple і запропонував з наступного навчального року забезпечити подібними пристроями усіх дітей-сиріт.

Про це він заявив в ході засідання Комітету з економічних реформ при главі держави.

"Я хотів би вручити декілька подарунків президенту України, - сказав Колесніков, передавши при цьому Януковичу iPad. - У цю електронну книгу вміщуються всі підручники України за всі роки з усіх предметів. Тут 135 тисяч сторінок і, відповідно, дитина в будь-який момент може повернутися до будь-якого матеріалу".

За словами віце-прем'єра, електронна книга дозволить економити державі сотні тисяч кубометрів деревини щорічно, а також позбавить учнів від необхідності носити багато важких книг.

Міністр наголосив, що немає жодних проблем, щоб кожна дитина-сирота з наступного, 2011-го, навчального року мав у себе в розпорядженні iPad від президента України.

Нагадаємо, компанія Apple презентувала свій планшетний комп'ютер iPad на початку цього року. На американському ринку ціна iPad становить 499-699 доларів залежно від обсягу пам'яті і підтримки інтернет-зв'язку двох видів - Wi-Fi або 3G.

При цьому вартість цих планшетів набагато вище, ніж у США. Так, хто бажає купити iPad доведеться заплатити не менше 700 доларів.

Читайте також:

Стів Джобс представив інтернет-планшет Apple

"Революційний" планшет iPad вразив ціною, але розчарував експертів

Планшет iPad в Україні коштуватиме щонайменше на 30% дорожче

ВідеоКолесников подарував Януковичу планшетний комп'ютер iPad

Залиште свій коментар

Вибір редакції