Януковичу потрібна конституційна більшість у Раді

Президент наголошує на необхідності удосконалення Конституції, для чого, на його думку, потрібен консенсус в парламенті.

Президент Віктор Янукович заявляє, що йому необхідна конституційна більшість у Верховній раді для внесення змін до Конституції. Про це він заявив в інтерв'ю провідним китайським ЗМІ.

"Я не раз говорив, що ухвалена 1996 року Конституція відповідає світовим стандартам. І це всі визнають. І коли ми торкаємося теми удосконалення Конституції, то тут на перше місце мають виходити інтереси громадян, їхня думка", - цитує Януковича його прес-служба.

"Існують, як відомо, рекомендації Венеціанської комісії і Ради Європи, подані ще в 2004 - 2005 роках. Треба повернутися до їх  розгляду. Для удосконалення Конституції потрібен консенсус в парламенті, потрібна конституційна більшість. Без цього не обійтися", - додав Янукович.

"Вважаю, що велике значення має потреба підсилення регіонального самоврядування. Є необхідність проведення адміністративної реформи. А без змін до Конституції це неможливо", - зазначив президент.

Нагадаємо, на День Незалежності Віктор Янукович заявив про необхідність вдосконалення Конституції України. Він наголосив, що бачить країну з "сильним президентом, у якого є практичні важелі контролю" і "політично структурованим парламентом".

Раніше лідер фракції Партії регіонів у Верховній раді Олександр Єфремов висловив готовність "виправити наслідки" конституційної реформи 2004 року. Якщо реформа буде скасована, Україна повернеться до президентсько-парламентської форми правління.

Читайте також:

Янукович зізнався, що таки хоче переписати Конституцію

Тимошенко розповіла про таємні плани Януковича

Конституційна реформа 2004 року оскаржена в суді

Регіонали готові переписати Конституцію під Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: