Януковичу пояснили, що не випускати дружину з дому - насильство

Дуже хочеться, щоб публічні люди будували своє і публічне життя, і приватне, на загальнолюдських цінностях, кажуть правозахисники про подружжя Януковичів.

Президент Міжнародного жіночого правозахисного центру "Ла Страда Україна", колишній нардеп Катерина Левченко вважає, що "домашній арешт" Людмили Янукович негативно впливає на імідж України.

"Поза сумнівом негативно. Дуже хочеться, щоб публічні люди будували своє і публічне життя, і приватне, на загальнолюдських цінностях", - сказала Левченко, відповідаючи на питання про вплив "домашнього арешту" дружини Януковича на імідж держави.

Правозахисниця також роз'яснила, що "якщо чоловік не випускає з дому, то це психологічне насильство відповідно до закону України про попередження насильства в сім'ї. Обмеження пересування - це фізичне насильство", передає ЛІГА.net.

"Ми пояснюємо, що треба звертатися в органи внутрішніх справ, в соціальні служби. З такими випадками до нас звертаються. Але я не думаю, що дружина президента звертатиметься", - додала вона.

Як відомо, Людмилу Янукович ніхто не бачив біля чоловіка з часів інаугурації. Янукович вкрай рідко з'являється на публіці з дружиною і не бере її з собою в закордонні поїздки.

За інформацією ЗМІ, Людмила Янукович проживає в Донецьку, тоді як сам президент – у резиденції Межигір'я під Києвом.

Читайте також:

Дружина Януковича змінила імідж і наділа високі підбори

Мішель Обама подарувала Людмилі Янукович консерви

Благодійний фонд Людмили Янукович зареєстрований у магазині білизни

Людмила Янукович вступила у клуб "Інтелігент"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: