Януковичу регулярно скаржаться, що працювати в уряді Тимошенко неможливо

Міністр фінансів втік, міністра закордонних справ немає, міністр внутрішніх справ оскандалився, міністра оборони звинувачено в корупції.

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявив, що "не можна списувати все проколи і недоліки у підготовці до Євро-2012" тільки на віце-прем'єра Івана Васюника.

Про це він сказав в інтерв'ю телеканалу ICTV.

У той же час лідер реіоналів вважає, що "причин або приводів, щоб внести цю пропозицію (про звільнення Васюника) достатньо".

"Потрібно дивитися на широке коло виконавців, які повинні нести відповідальність і вчасно приймати рішення і домагатися їх виконання", - вважає Янукович.

"Якщо подивитися взагалі ситуацію з кадрами - міністр фінансів втік, міністра закордонних справ немає, міністр внутрішніх справ на підвісу у зв'язку з міжнародним скандалом, міністра оборони звинувачено в корупції", - зазначив він.

Лідер регіоналів сказав, що йому "доводиться спілкуватися з керівниками уряду, і вони всі кажуть, що працювати в уряді неможливо, тому що немає команди".

Також він відмовився коментувати відставку глави Секретаріату президента Віктора Балоги і призначення Віри Ульянченко на цю посаду. "Я не хочу давати оцінку тим фахівцям, яких призначає у себе президент", - сказав Янукович.

Читайте також:

Янукович схиляється до виборів президента в січні

Ульянченко перетворить Секретаріат з фабрики інтриг на дорадчий орган

Звільнити Балогу Ющенку допомогли спецслужби

Єхануров поскаржився Ющенку на Тимошенко та відсутність грошей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: