Януковичу скаржилися на утиски свободи лише заангажовані

Віктор Янукович заявив, що у регіонах "зустрічався з громадянами і не чув питань щодо утисків свободи слова". А авторів таких заяв назвав заангажованими.

Президент Віктор Янукович не чув від людей про утиски свободи слова в країні. Про це він заявив в інтерв'ю одному з українських телеканалів.

"Я дуже багато буваю в регіонах України. Зустрічаюсь з громадянами. Я не чув таких питань від людей. Щоб вони казали, що йде будь-який тиск на ЗМІ. Не чув", - сказав він.

Янукович уточнив, що проглянув листи, які до нього надходили: "Чи авторів я не зміг знайти. Чи, якщо ми їх знаходили, як правило це були заангажовані люди. Як правило".

"Я завжди казав і кажу: Якщо є конкретні питання, будуть - конкретні відповіді", - заявив президент.

Янукович уточнив, що "не знає ні в апараті президента, ні в Кабінеті міністрів людей, які б займались цією справою, тиснули на журналістів, на телевізійні чи друковані ЗМІ".

"Я не знаю. Покажіть мені, будь-ласка, хоча б одну людину, яка це робить. Ви побачити мою реакцію. Якщо така людина є на державній службі вона не буде працювати", - заявив він

"Не бачу я сьогодні цієї проблеми", - додав президент.

Нагадаємо, раніше Віктор Янукович вже заявляв, що звинувачення опозиції в утиску свободи слова в Україні є надуманими. Але пізніше в інтерв'ю "The Wall Street Journal" визнав, що в Україні є деякі проблеми зі свободою слова та демократичними правами, назвавши це хворобами.

Читайте також:

Янукович назвав свободу слова в Україні хворобою

Янукович: свободу слова в Україні не утискають

Європа побачила занепад демократії в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: