Януковичу соромно за "ненормальних", які з нього сміються

Партія регіонів не збирається об’єднуватися з чинною коаліцією, яка "набиває собі кишку".

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявив, що для нього не матимуть значення результати голосування щодо недовіри Кабінету міністрів, яке має відбутися 5 лютого.

"Я бачив посмішки депутатів, які тішилися з того, що, мовляв, Партії регіонів не вдасться відставити уряд. Ці посмішки мене дуже здивували. Над чим вони посміхаються? Прем’єр міністр в черговий раз прийде в парламент, пропіарить себе і тільки отримає від цього дивіденди. Але ми не так ставимо питання. Ми, перш за все, вимагаємо підвищення рівня відповідальності", - сказав він на засіданні опозиційного уряду у середу.

Політик зазначив, що "тільки ненормальні люди можуть посміхатися над ситуацією, яка склалася в країні".

Янукович також наголосив, що об’єднуватися з чинною коаліцією "регіонали" не будуть, тому що "підтримувати безлад", який є сьогодні в Україні, "нормальні люди не можуть".

Він підкреслив, що готовий був би підтримувати владу, якби була реальна програма виходу із нинішньої ситуації. Сьогодні ж, за словами Янукович, у парламенті "цілі фракції корумповані і підтримують той безлад".

"Їм добре живеться, оскільки вони отримали крісло чи то в уряді, чи в парламенті, і думають, що це назавжди. Це купка людей, яка зараз паразитує фактично в цій ситуації, і, як кажуть, кишку собі набиває. Це великий сором", - сказав лідер Партії регіонів.

Він додав, що у його політичної сили немає іншого шляху, як "ставити питання жорстко і добиватися того, щоб видавити з них усе, на що вони здатні, щоб зупинити падіння економіки і рівня життя людей".

Як відомо, у четвер парламент розглядатиме питання недовіри уряду на вимогу Партії регіонів. БЮТ вже звинуватив Секретаріат президента і ПР в тому, що вони скуповують депутатів під це голосування за гроші "RosUkrEnergo".

Президент Віктор Ющенко не має наміру скористатися запрошенням відвідати Верховну раду в четвер, але планує виступити зі щорічним зверненням.

Читайте також:

Тимошенко: ПР не звільнить уряд, тому що нічого не доводить до кінця

Комуністи готові позбутися Тимошенко
"Регіонали" піднімуть всю країну проти Ющенка і Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: