Януковичу, Ющенку, Кучмі та Кравчуку запропонували обмінятися досвідом

У Меджлісі чотирьом президентам запропонували обмінятися досвідом щодо побудови відносин з кримськими татарами.

Перший заступник голови Меджлісу кримсько-татарського народу Рефат Чубаров вважає, що чотирьом президентам незалежної України було б доцільно поділитися один з одним досвідом вибудовування відносин влади з кримськими татарами.

Про це Чубаров заявив в ході засідання Курултаю кримсько-татарського народу, коментуючи указ президента Віктора Януковича про зміну складу Ради представників кримсько-татарського народу.

"Я думаю, що завжди є можливість обмінятися досвідом серед розумних і здорових людей: Леонід Макарович Кравчук, Леонід Данилович Кучма, Віктор Андрійович Ющенко і тепер вже Віктор Федорович Янукович. Вони можуть зібратися і обмінятися досвідом, як треба будувати діалог з кримськими татарами", - сказав Чубаров.

При цьому заступник голови Меджлісу вважає, що події свідчать про те, що президент "мимоволі став учасником якоїсь спланованої гри". Цю гру, за словами Чубарова, затіяло оточення глави держави, налаштована позбавити Меджліс існуючого впливу в Криму і роз'єднати консолідовані кримсько-татарські сили.

"Деякі з оточення президента дуже добре розіграли гру, деяким дуже не хочеться мати в Криму формат діалогу з консолідованою силою. Указ, який видано - він з серії продовження цієї гри", - відзначив Чубаров.

За його словами, підсумки обговорення ситуації, що склалася будуть визначені в ході завтрашнього засідання Курултаю. Заступник голови Меджлісу висловив надію, що буде вироблений підсумковий документ про формат подальшого діалогу кримських татар з владою.

"Я думаю, що ми обов'язково знайдемо таку форму, яка, з одного боку, не буде означати демарш президента, але вона чітко вкаже місце тим людям, які хочуть, щоб ми зробили цей демарш", - резюмував Чубаров.

Нагадаємо, раніше президент Янукович скоротив персональний склад Ради представників кримсько-татарського народу з 33 до 19 осіб. До складу Ради, окрім представників Меджлісу, увійшли представники сил, опозиційних Меджлісу, а також окремі громадські діячі.

Рада представників кримсько-татарського народу при президентові України був створений у травні 1999 року указом Кучми.

28-29 серпня в Сімферополі пройде третя сесія Курултаю кримсько-татарського народу V скликання.

Читайте також:

Янукович майже вдвічі скоротив склад Ради представників кримськотатарського народу

Янукович пообіцяв місце у владі всім народам України

Кримські татари поставили Януковичу умову для зустрічі

Російські ЗМІ: Київ боїться, що татари відберуть Крим

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: