Януковичу за день надійшло 18 запитів в різних формах

Вступ в дію закон "Про доступ до публічної інформації", після чого на адресу Президента надійшли запити від преси та громадян.

Вільний доступ до інформації
УНІАН
За перший день дії Закону України "Про доступ до публічної інформації" на адресу Президента Віктора Януковича надійшло 18 запитів. Про це повідомив керівник Головного управління забезпечення доступу до публічної інформації Денис Іванеско.

Іванеско відзначив, що третина запитів надійшла від засобів масової інформації.

13 запитів управління отримало по електронній пошті, два - у письмовій формі, три - усно. Усні запити були зареєстровані після телефонного спілкування з громадянами.

За словами Іванеско, на 11 запитів вже надано відповіді, 7 ще опрацьовуються.

Керівник управління зазначив, що Президент "покладає великі надії" на реалізацію цього закону. "Він сподівається, що закон стане одним з інструментів боротьби з корупцією. Адже чим більш відкритою буде робота влади, тим менше залишається поле для маніпуляцій у чиновників", - сказав Іванеско.

Нагадаємо, 9 травня набрав чинності Закон України "Про доступ до публічної інформації". В Адміністрації Президента створено Головне управління забезпечення відкритості діяльності Президента України.

Читайте також:

Європа сподівається, що Янукович схвалить доступ до інформації

Януковичу скаржилися на утиски свободи лише заангажовані

У рейтингу свободи Україна обвалилась до рівня Іраку

У Януковича засекретили суму, витрачену на день його народження

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: