Януковичу запропонували ввести податок на бездітність

Януковичу запропонували стягувати обов'язкові відрахування із зарплатні з чоловіків, яким виповнилося 25 років і які до цього часу не виховують хоча б одну дитину.

Президенту Віктору Януковичу запропонували ввести відрахування з чоловіків, які при досягненні 25-річного віку не виховують дітей. Це мало б заохотити українців до народжування дітей.

З такою ініціативою виступила Тернопільська міська рада.

Про це йдеться у зверненні депутатів до президента України Віктора Януковича, голови Верховної Ради Володимира Литвина, прем'єр-міністра Миколи Азаровау, прийнятому на сесії міськради з ініціативи секретаря ради Тараса Білана.

У документі сказано, що Тернопільська міська рада глибоко стурбована зменшенням кількості населення України з 52,2 млн. осіб на кінець 1993 року до 45,8 млн. осіб на липень 2010 року.

"На сьогодні темпи зменшення чисельності населення в Україні одні з найвищих у Європі - 0,8-1,1% на рік. За прогнозами американської дослідницької організації Population Reference Bureau, чисельність населення України в найближчі 40 років скоротиться на 10 млн. осіб. За даними експертів, в 2050 році чисельність скоротиться до 35,3 млн. осіб. Причиною такого зниження є невисока народжуваність", - переконані депутати.

Вони закликали керівництво держави прийняти законодавчі акти, які будуть стимулювати збільшення народжуваності.

"Зокрема, пропонуємо запровадити обов'язкові відрахування з осіб чоловічої статі, яким виповнилося 25 років і які до цього часу не виховують хоча б одну дитину, в розмірі не менше 6% від заробітної плати", - йдеться у зверненні.

Зазначається, що ці кошти можна буде спрямувати на потреби дитячих будинків, дитячих садів, шкіл.

Білан пояснив, що ініціював звернення у зв'язку з тим, що Україні загрожує виродження нації.

Зазначимо, за прогнозами ООН, рівень населення в Україні в довгостроковій перспективі буде становити 36-39 мільйонів осіб, якщо не буде стрімкого міграційного припливу.

Читайте також:

Україна стає безплідною через чіпси і пиво

У найближчі роки народжуваність в Україні знизиться

Українці усе рідше зважуються на другу дитину

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: