Янукович підписав скандальний закон про місцеві вибори

Президент підписав закон про місцеві вибори, який забороняє політичним блокам брати участь у виборах.

Президент Віктор Янукович підписав закон про місцеві вибори. Про це повідомляє сайт глави держави.

Нагадаємо, багато з політсил, серед яких "За Україну!", "Наша Україна", "Фронт змін", УДАР Віталія Кличка та БЮТ, жорстко розкритикували цей закон і заявили про намір оскаржити його в Конституційному суді.

Згідно з документом, місцеві вибори повинні проходити за мажоритарно-пропорційною системою без участі блоків політичних партій.

Зокрема, вибори депутатів сільських, селищних рад, а також сільських, селищних, міських голів проводяться за мажоритарною системою відносної більшості в одномандатних виборчих округах.

Вибори депутатів Верховної Ради Криму, обласних, районних, міських, районних у містах рад проводяться за змішаною (мажоритарно-пропорційною) системою, за якою 50% обираються за виборчими списками політичних партій, 50% - в мажоритарних виборчих округах.

Місцева організація партії може висувати кандидатів на місцевих виборах за умови, що вона зареєстрована в установленому законом порядку не пізніш як за триста шістдесят п'ять днів до дня виборів.

10 липня Рада ухвалила закон "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів", внесений головою фракції Партії регіонів Олександром Єфремовим.

Зазначимо, вибори до місцевих рад відбудуться 31 жовтня.

Читайте також:

Місцеві вибори паралізують судову систему України

Вибори можуть пройти за старим законом

Литвин підписав скандальний закон про місцеві вибори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: