Японія працює над скасуванням віз українцям

Наразі не повідомляється про терміни. 

Уряд Японії почав працювати над запровадженням безвізового режиму з Україною.

Про це повідомив депутат Верховної Ради, співголова групи з міжпарламентських зв'язків з Японією Леонід Ємець у Facebook.

"Ми запланували дипломатичну поїздку делегації міжпарламентської групи Україна-Японія якраз на дати запуску безвізу. З конкретною метою, розширити список країн із безвізом саме на дружню нам Японію. І можу оголосити радісну новину. Процес пішов! Кабінет міністрів Японії приступив до роботи над питанням скасування віз українцям", - йдеться у повідомленні.

Він також додав, "Парламенти обіцяли усіляко сприяти".

"Про строки поки говорити зарано, але працюємо щоб на олімпійські ігри в Токіо (2020) українські громадяни вже могли їхати без віз", - уточнив Ємець.

Окрім того, Ємець показав фото, на яких делегація проводить зустрічі з міністром закордонних справ Японії Кісі, головою комітету у закордонних справах та оборони палати радників Парламенту Японії Уто, головою комітету у закордонних справах палати представників Парламенту Японії Мацуйя та депутатами Парламентів, що входять до групи Японія -Україна.

Нагадаємо, 11 травня Рада міністрів Євросоюзу схвалила остаточне рішення про безвізовий режим для України. Це була фінальна інстанція в отриманні дозволу перетинати кордон ЄС без віз. 

ВідеоКореспонденти ТСН з'ясували, як подорожувати без віз з дітьми та людям без відбитків пальців

Таким чином, українці з 11 червня отримали право їздити до всіх держав Євросоюзу, крім Великої Британії та Ірландії, які мають особливі умови в Шенгенській угоді. Водночас вони можуть їздити без віз до чотирьох країн, які не належать до ЄС, але входять до Шенгенської зони – Ісландії, Ліхтенштейну, Норвегії та Швейцарії. 

Переваги безвізового режиму відкриваються для власників біометричних паспортів. Громадяни, які мають чинну шенгенську візу і закордонний паспорт старого зразка, також зможуть спокійно в'їжджати на територію ЄС після введення безвізового режиму.

Безвіз в одній картинці, інфографіка
ТСН.ua

Залиште свій коментар