Ярема розповів, як і звідки терористи обстріляли автобус під Волновахою

Дата публікації
Ярема розповів, як і звідки терористи обстріляли автобус під Волновахою

Обстріл автобуса був здійснений з "Градів". / Громадське-ТБ

Генпрокурор поділився результатами досудового розслідування трагедії.

Обстріл пасажирського автобуса під Волновахою 13 січня був здійснений системою залпового вогню "Град" з відстані 19 км з околиці Докучаєвська.

Про це повідомив генпрокурор України Віталій Ярема.

"Зазначений снаряд ідентифікований як 120 мм некерований реактивний осколково-фугасний снаряд М-21 ОФ виріб 9М22У, який був відстріляний з реактивної системи залпового вогню БМ21 Град", - заявив Ярема за результатами досудового розслідування трагедії під Волновахою.

За його словами, слідством встановлено, що таких реактивних систем було не менше трьох, вони були застосовані одночасно. На місці трагедії виявлено 88 воронок від снарядів.

За словами генпрокурора, в результаті обстрілу на місці загинули 10 пасажирів автобуса, ще двоє померли від ран у лікарні, 18 поранені.

Як повідомлялося, 13 січня о 14:25 терористи обстріляли блокпост сил АТО під Волновахою. Один зі снарядів розірвався біля пасажирського автобуса, що перевозив місцевих жителів.

14 січня було опубліковано відео, на якому знято артилерійський обстріл терористами блокпоста під Волновахою, в результаті якого загинули пасажири рейсового автобуса.

Наступна публікація