Ярославський заявив, що готовий інвестувати кошти у будівництво нового Донецького аеропорту

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Бізнесмен готовий виділити $100 млн.

Бізнесмен Олександр Ярославський заявив, що готовий інвестувати $100 млн у будівництво нового Донецького аеропорту. 

Свою ідею Ярославський озвучив президентові Володимиру Зеленському під час Першого інвестиційного форуму, пише "Інтерфакс".

За словами Ярославського, аеропорт стане символом повернення мирного життя. Утім, відбудова буде можлива лише після процесу реінтеграції окупованих територій Донбасу в Україну. 

"Я довго думав і вирішив дати $100 мільйонів та побудувати новий аеропорт в Донецьку. З урахуванням того, що я на цьому знаюся, наша компанія має досвід і будівництва, і експлуатації, я готовий побудувати новий аеропорт на місці повністю зруйнованого старого", - сказав він.

За словами Ярославського, президент запропонував розглянути будівництво або реконструкцію аеропорту в Маріуполі. Таку пропозицію бізнесмен назвав "своєю темою".

Нагадаємо, під час військових дій у 2014-2015 роках летовище в Донецьку було повністю знищене. Оборона аеропорту тривала 242 дні. За офіційними даними, за час оборони аеропорту загинуло понад 200 українських військових, понад півтисячі зазнали поранень. Серед оборонців ДАП влітку та восени 2014 року були добровольці ДУК "Правий сектор". Порахувати їх усіх неможливо, адже обліку ніхто не проводив. 

Відео Українські вояки, які боронили донецький аеропорт, продовжують тримати позиції біля терміналів

Через 4 роки після остаточної руйнації донецького аеропорту українські бійці, які воювали там, продовжують тримати позиції неподалік терміналів. ТСН на фронті зустрілася з сучасними героями. 

Українські вояки, які боронили донецький аеропорт, продовжують тримати позиції біля терміналів

Залиште свій коментар

Вибір редакції