Яценюк: без Ради кредит МВФ не отримати

Екс-спікер вважає, що без прийняття антикризових законів, кредиту МВФ Україні не отримати.

Лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк вважає, що без ухвалення необхідних законів які-небудь розмови про черговий транш кредиту Міжнародного валютного фонду є політичними спекуляціями.

Політик переконаний, що навіть ухвалення відповідних актів Кабінету міністрів не вирішить базової проблеми. "Немає закону - немає кредиту. Зрозуміло, що потрібно завершити ухвалення законів і після цього вести розмову про відновлення програми з МВФ", - сказав Яценюк.

Крім того екс-спікер сумнівається, що хтось, окрім МВФ, дасть кредит Україні. В той же час він не виключає, що можуть бути відновлені переговори з цього питання з Росією.

Нагадаємо, раніше Верховна рада почала пленарний тиждень з того, що не включила до порядку денного законопроекти, необхідні для отримання чергового траншу МВФ. Ініціативи розглянути відповідні законопроекти набрали трохи більше 200 голосів.

У свою чергу, Кабінет міністрів на своєму засіданні одноголосно прийняв всі необхідні для відновлення співпраці з МВФ ухвали, зокрема, про скорочення частини витрат державного бюджету несоціального напряму, про підвищення тарифів на газ і електроенергію для заможних людей, про те, що збалансувало бюджету Пенсійного фонду і фінансового плану НАК "Нафтогаз України", про легалізацію засобів, які отримують бюджетні установи за надання платних послуг.

Читайте також:

МВФ поїде з України, не давши грошей

МВФ прогнозує, що відновлення світової економіки почнеться з 2010 року

ООН дала Україні 170 порад, як вийти з кризи

Ющенко: Україна вже на дні економічної кризи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: