Яценюк не виключає, що жовтневі вибори президента скасують

Але при цьому політик наголошує, що фактично президентська кампанія вже стартувала.

Народний депутат від блоку "Наша Україна - Народна самооборона" Арсеній Яценюк не виключає скасування постанови про призначення дати виборів на 25 жовтня.

"Я не виключаю того, що постанова Верховної ради щодо призначення виборів президента на 25 жовтня може бути скасована", - заявив Яценюк журналістам у кулуарах Верховної ради.

"Але при цьому, чітко зрозуміло тільки одне - політичний і юридичний процес запущено, президентська кампанія стартувала, і підтвердженням цього є сьогоднішнє голосування", - додав він.

Він зазначив, що "всі основні політичні сили вже давно розпочали президентські перегони, а зараз мають легальний термін їх проведення".

"Тепер стає неможливим такий розвиток політичних сценаріїв, як зміна Конституції та скасування інституту прямих президентських виборів", - наголосив Яценюк.

У свою чергу депутат від НУ-НС Анатолій Гриценко повідомив, що проголосував за постанову щодо призначення виборів президента на жовтень тому, що поділяє "бажання унеможливити будь-які варіанти дострокових виборів, а також невдоволення результатами діяльності команди президента Ющенка".

На його переконання, потрібно було максимально швидко визначитися з датою виборів президента, аби запобігти "екстремальним сценаріям", наприклад, достроковим парламентським виборам, блокуванню роботи Верховної ради, які "певні гарячі голови вже почали малювати у своїй уяві".

Читайте також:

Президентська кампанія в Україні стартує 27 червня

Ющенко надіється змінити Конституцію ще за час свого правління

Депутати скоротили каденцію Ющенка, щоб він не скоротив каденцію ВР

Ющенко направить свою Конституцію у Венеціанську комісію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: