Яценюк обіцяє взятися за дороги й електростанції

За його словами, "неможна побудувати економіку, якщо дороги в Україні й досі виглядають як після Другої світової війни".

Народний депутат України, лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк заявляє, що в програмі очолюваної ним організації одними із головних пріоритетів є будівництво доріг та енергетична незалежність України.

Як повідомляє прес-служба "Фронту змін", Яценюк сьогодні в Харкові пообіцяв, що "перше, чим ми займемося – це дороги, друге - електростанції".

"І це два завдання, які потрібно вирішувати вже зараз. Все решта буде двигунами економічного прогресу", - додав він. За словами Яценюка, "неможна побудувати економіку, якщо дороги в Україні й досі виглядають як після Другої світової війни, і не можна побудувати економіку, якщо в нас тотальна енергетична залежність від сусідньої або від будь-якої іншої країни".

Крім того, політик впевнений, що під час продовольчої кризи Україна може "повернути собі місце основного аграрного трейдера світу". Він підкреслив, що бачить сьогодні "сільськогосподарський сектор і аграрну галузь загалом одним із основних елементів вітчизняного експорту". "Саме тому ми проводимо переговори з Європейським союзом про зону вільній торгівлі", - сказав він.

За його словами, Україна повинна експортувати сільськогосподарську продукцію. "Ми спроможні сьогодні повернути собі статус "європейської житниці". І не тільки житниці, але й одного з основних агентів впливу на світовому ринку зернових", - вважає лідер "Фронту змін".

Читайте також:

Яценюк ще два місяці думатиме, чи йти у президенти

Яценюк пророкує дефолт через російський газ

Симоненко: Кучма та Ющенко "за долари" готують Яценюка в президенти

Яценюк вважає, що за ним стоять мільйони людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: