Яценюк осміяв ініціативу ВР

Арсеній Яценюк вважає, що депутати використовуватимуть Тимчасову слідчу комісію Верховної ради з питань перевірки діяльності НБУ з лобістською метою.

Депутат від НУ-НС Арсеній Яценюк вважає, що Тимчасова слідча комісія спрямована тільки на одне: як вирішити індивідуальні питання окремих народних депутатів.

“Знаючи, що таке Верховна рада і який склад українського парламенту, можу відповідально заявити – тільки після того, як буде створено відповідну комісію, до Національного банку почнуть ходити “ходоки” зі значками народних депутатів України: тому дай валюту, тому дай рефінансування, тому допоможи такий банк профінансувати... Це вже все проходили. Тимчасова слідча комісія спрямована тільки на одне: як вирішити індивідуальні питання окремих народних депутатів України”, - сказав Яценюк.

На його думку, ключовим питанням на даний момент є стабілізація курсу. Крім того, він вважає, що у парламенті не так багато фахівців, які можуть увійти до складу цієї комісії.

“Є декілька відповідальних людей... Я можу назвати, наприклад, Миколу Азарова, якому я можу особисто довіряти як фахівцю, з яким ми прожили 2004 рік і з яким ми разом подолали валютно-фінансову кризу 2004 року. Але їх на пальцях можна порахувати. Левова частка комісії буде виключно лобістська. Запускати будь-які комісії - означає повністю отримати неконтрольовану ситуацію”, - впевнений депутат.

Нагадаємо, сьогодні, 18 грудня, Верховна рада України прийняла постанову "Про утворення Тимчасової слідчої комісії з питань перевірки діяльності Національного банку України в період фінансової кризи".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: