Яценюк передрік свій імпічмент через чотири місяці після виборів

Арсеній Яценюк вважає, що в разі його перемоги на виборах Тимошенко та Янукович оголосять йому імпічмент через чотири місяці.

Лідер "Фронту змін" Арсеній Яценюк вважає, що ц разі обрання його президентом йому загрожує імпічмент.

"Якщо Яценюк стане президентом, як ви думаєте, що зробить Тимошенко з Януковичем? Три-чотири місяці - і вони Яценюка відправлять у імпічмент. І скажуть: такий молодий, талановитий, подавав такі надії, ну не вийшло за 4 місяці виправити все те, що ми 18 років руйнували", - заявив Яценюк в ефірі телеканалу ICTV.

Відповідаючи на питання, чи може "Фронт змін" блокуватися з іншими політичними силами, Яценюк сказав: "У мене немає сумнівів, що прийдеться з кимсь блокуватися, тому що неможливо отримати 51%. Але тут важливо на якій підставі блокуватися".

"Якщо знову будуть блокуватися на тій підставі, на якій йдуть коаліції останні 18 років...я в цих торгах участі приймати не буду. Я буду в опозиції до того моменту, доки в країні якісно не зміниться політична система", - наголосив він.

Нагадаємо, що також Яценюк заявив про відмову від посади  прем'єр-міністра, міністра закордонних справ або глави НБУ, якщо не виграє президентські вибори.

Раніше кандидат на пост президента Віктор Янукович заявив, що бачить таких політиків, як Арсеній Яценюк і Сергій Тігіпко, у системі державного управління після президентських виборів.

Арсенія Яценюка обрано лідером політичної партії "Фронт Змін". За таке рішення проголосували делегати з’їзду партії, який пройшов 28 листопада в Києві.

З’їзд також прийняв рішення про підтримку Яценюка на виборах голови держави у 2010 році.

Читайте також:

Яценюк відмовився від посади прем'єр-міністра

Яценюку подарували гайковий ключ

Янукович обіцяє взяти Яценюка і Тігіпка у свою команду

Виборці Яценюка не люблять тварин, а прихильники Януковича захоплюються шансоном

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: