Яценюк побачив проблему Ради: багато кандидатів у президенти

На думку Яценюка, депутати не підуть на непопулярні рішення, бо серед них є багато кандидатів у президенти.

Депутат і лідер “Фронту змін” Арсеній Яценюк переконаний, що Верховна рада не ухвалить жодного непопулярного рішення, оскільки серед народних депутатів є багато кандидатів у президенти. Про це він заявив в інтерв’ю BBC.

На думку Яценюка, “як цей склад парламенту, так і основні дійові особи цієї більшості, підуть на президентську кампанію”.

Екс-спікер вважає, що нинішня парламентська більшість не готова підтримувати непопулярні рішення, які дозволили б державі вийти з нинішньої кризи. Разом з тим без непопулярних рішень в Україні неможливо подолати економічну кризу, вважає він.

Яценюк переконаний, що майбутній міністр фінансів України має “абсолютно чітко усвідомити, що йде на запровадження непопулярних реформ”.

На запитання, чи погодився б він очолити Мінфін, Яценюк наголосив, що “погодився б зайняти крісло міністра фінансів, якби в українському уряді рішення приймалися колегіально”, а не за принципом, коли правильним є тільки рішення прем’єр-міністра.

Водночас Яценюк ще раз підтвердив, що йому пропонували очолити Національний банк України. “У мене були розмови в Секретаріаті президента України, і дійсно були такі пропозиції”, - сказав він. При цьому він зауважив, що “людина, яка займається політикою, не може займатися грошово-кредитною політикою”.
 

Читайте також:

Яценюк: парламентські і президентські вибори повинні пройти одночасно

Яценюк підрахував, скільки людей змінять країну

Литвин хоче оновити парламент на 80%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: