Яценюк погрожує Тимошенко відставкою через місяць

Арсеній Яценюк рекомендує уряду поспішити із програмою виходу з кризи, інакше вже через місяць Верховна рада повернеться до питання його відставки

Якщо протягом місяця уряд не внесе до ВР "чіткої програми" виходу з кризи, то знову буде ініційоване питання про відставку уряду.

Про це заявив депутат від НУ-НС Арсеній Яценюк.

Він зазначив, що не голосував за відставку уряду сьогодні, оскільки це б означало "відсутність уряду як такого, бо немає нової коаліції, немає нового складу уряду".

Яценюк наголосив, що "уряд має усвідомити одну просту річ, що це питання (відставка – ТСН.ua) знову підніматиметься в парламентських стінах, якщо протягом місяця не буде запропоновано чіткої програми, яка буде результативною".

Він підкреслив, що в тому випадку, якщо не буде запропонована програма виходу із кризи, питання недовіри уряду "буде питання не парламентської зали, а це вже буде питання, скоріше всього, громадян України".

Він зазначив, що в такому випадку "протестні акції, які є по всій Україні, знову змусять парламент працювати над тим, щоб розглядати вдруге питання про відповідальність уряду".

За словами Яценюка, сьогодні йдеться не стільки про програму "виходу з кризи, скільки про програму, як вижити".

Разом з тим він висловив сумнів, що між президентом, урядом та парламентом будуть домовленості про спільні заходи, які мають бути передбачені в програмі.

"Президентські перегони почалися, тому заледве чи буде якийсь спільний предмет домовленостей", - додав він.

Яценюк нагадав, що Партія регіонів заявляє про початок протестних акцій з 24 березня. За його словами, в такій ситуації уряд "має фактично можливість до 24 березня запропонувати конкретні заходи і їх реалізувати".

На запитання, чи є сьогоднішня відмова висловлювати недовіру уряду перемогою Юлії Тимошенко, Яценюк відповів: "Це просто подія, якої не було".

Читайте також:

Верховна рада залишила Тимошенко прем'єром

Янукович чекає, доки народ "винесе" владу 

Якщо б вибори були сьогодні, президентом став би Янукович

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: